Bedroom Design

מה תעניקו מתנה לאמא? תמונות משפחתיות כמובן!

אנחנו אמנם לא מכירים אתכם או את אמא באופן אישי, אך יכולים להגיד כמה דברים בוודאות כמעט מלאה: היא האישה של חייכם, אתם מלאי הערכה על כל מה שעשתה עבורכם, אתם רוצים לפנק אותה במתנה, אבל יש לה הכל (פשוט הכל!). הצלחנו לקלוע?

אנחנו ב"סטיקיז" שמחים להציע לכם מתנה לאמא שתוכתר כהצלחה גדולה! המתנה שאנחנו מדברים עליה מאופיינת במספר יתרונות: היא תורמת לעיצוב הבית, מעוררת התרגשות אדירה ואף פעם אין ממנה יותר מדי – תמונות משפחתיות המייצגות רגעים קסומים וחמימים.

מתנה שאמא לעולם לא "שבעה" ממנה: תמונות משפחתיות!

כשם שאמא היא הגאווה שלכם, אתם הגאווה שלה! ביום הולדתה, ביום המשפחה, בחגים ופשוט כשאתם רוצים להזכיר לה כמה אתם אוהבים אותה, תמונה מסתמנת כמתנה המושלמת – זו שתמיד מצליחה, משמחת ומרגשת! התמונות שלנו ב"סטיקיז" לא יטריחו את אמא וגם לא אתכם: עיצוב הקיר באמצעותן לא כולל פטיש, מסמרים או חורים בקיר – התמונות שלנו נדבקות לקיר בקלות, ואף ניתן להסיר אותן באותה הקלות. 

"אוכל להעלות תמונות מהאינסטגרם שלי לתוכנת העיצוב שלכם?"

ברור! ממשק העיצוב שלנו סופר ידידותי ומאפשר לכם גמישות מלאה! באפשרותכם לעצב תמונות מתנה לאמא באמצעות מספר מאגרים מרכזיים:

  • גלריית התמונות העשירה שלנו, המחולקת למספר קטגוריות שונות – מחיים ועד אהבה
  • ייבוא תמונות מתוך המחשב שלכם אל התוכנה שלנו
  • עיצוב באמצעות תמונות מתוך הרשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם
  • טיפ מאיתנו: שלבו בין תמונות של בני המשפחה ובין תמונות מגלריית המשפחה שלנו

להעביר מתנה לאמא (תמונה) ממקום למקום? הכי פשוט שיכול להיות!

כידוע, נדיר מאד ש"תמונות רגילות" משנות את מיקומן. הסיבה? הרצון להימנע מתקיעת מסמרים חדשים בקירות. עם "סטיקיז" זה עובד אחרת: התמונות שלנו לא מגבילות, אלא להפך – מעניקות חופש מוחלט למקם אותן מחדש מתי ואיפה שרק רוצים. אחרי שנה בסלון אמא תרצה להעביר את התמונות לחדר השינה? היא תוכל לעשות זאת מבלי לגרום כל נזק לתמונות או לקיר!

למה שתחליטו בשביל אמא אם היא יכולה להחליט בשביל עצמה?

אז אפשרות אחת העומדת לרשותכם היא לבחור עבור אמא את התמונות. כלומר, לרכוש בעבורה כבר תמונות ממוסגרות המוכנות להדבקה על הקיר. אפשרות נוספת? לרכוש בעבורה גיפט קארד ל"סטיקיז" החל מ-168 שקלים! אנו מציעים כמה חבילות שונות, כך שתוכלו לבחור את זו שמתאימה למספר התמונות הרלוונטי לכם והתקציב העומד לרשותכם:

  • 4 סטיקיז בגודל 20×20
  • 6 סטיקיז בגודל 20×20
  • 9 סטיקיז בגודל 20×20
  • 12 סטיקיז בגודל 20×20

אז מה מעניקים לאמא כשיש לה פשוט הכל? תמונות משפחתיות שיאירו כל פינה וחדר בבית! אנו זמינים לכם לכל שאלה, ונשמח לייעץ לכם מקצועית בנושא גדלים, מסגרות ושילובים המחמיאים לתמונות משפחתיות. חיפשתם מתנה לאמא היקרה? מצאתם, התחילו לעצב!

אם אתם מחפשים: מתנה לסבתא.

גשו לדף הבית ולחצו על "בואו נתחיל". בחרו את התמונות שאתם הכי אוהבים, שלבו בתמונות את כל בני הבית. לא חובה שכולם יהיו נוכחים בכל תמונה. ניתן לבחור תמונות של בני המשפחה בנפרד. שלבו גם את חיות המחמד במידה ויש. הרי גם הם בני הבית. ודאו שכל תמונה שאתם מעלים ממוקמת בצורה טובה בתוך המסגרת. השאלה שעולה היא כמה תמונות כדאי לבחור לקיר תמונות משפחתי? האמת שזה תלוי בגודל הקיר שלכם. גם קיר תמונות משפחתי המורכב מ-4 תמונות יכול להיות מדהים, אבל אם יש לכם מספיק מקום, תתפרעו!

בחרו מסגרת מתאימה. ניתן לבחור באחד מהצבעים הקלאסים, שחור או לבן.

השלימו את פרטי הכתובת והתשלום וזהו זה! הבטחתי 5 דקות נכון?

עכשיו לחלק הקסום שבתהליך

 יגיע אליכם שליח הביתה עם התמונות ממוסגרות באיכות מדהימה! כל התמונות ארוזות באריזה מהממת. באריזה תקבלו גלויית הסבר ופלס קטן שיעזור לכם למקם את התמונות בצורה ישרה ובמרווחים מתאימים. ועכשיו מוכנים למסמר הערב? אז זהו שאין כזה, התמונות מגיעות מוכנות בצורה כזו שהן נדבקות לקיר ללא מסמרים או ברגים. לא צריך לפצוע את הקיר וזה לא משאיר סימנים. אתם פשוט מדביקים את המסגרות בקלות לקיר במיקום הרצוי. קלי קלות. כל אחד יכול לעשות את זה!

זהו זה, יש לכם קיר תמונות משפחתי שלא אתם ולא שאר בני המשפחה ישארו אדישים אליו! החיסרון היחיד הוא שכל אורח חדש שיגיע לביתכם "יתקע" מול הקיר הזה ויציף אתכם במחמאות ושאלות, אז אנחנו מקווים שאת מכונים לזה. 

Bedroom wall

עיצוב קיר תמונות לחדר השינה בדקות
כנסו לסטיקיז ועצבו קיר תמונות משפחתי ב-5 דקות