Bedroom Design

צאו מהמסגרת! כל מה שחשוב לדעת על מסגרות לתמונות

לרכוש תמונה / הדפס, לגשת למסגרייה, לשלם מאות שקלים על מסגור (במקרה הטוב) ולהמתין מספר ימים עד שיהיו מוכנות, זו בהחלט אפשרות. עם זאת, אנחנו יכולים לחשוב על אפשרות נוספת – מהירה, חסכונית וחווייתית יותר: "סטיקיז"! 

אנו מפקידים בידכם את החופש לבחור גם את התמונה וגם את גודל המסגרת, והכל במודל ONE STOP SHOP – במהירות, נוחות והכל מהספה בסלון! אז רגע לפני שאתם דואגים לעיצוב קיר תמונות נוסף בתמונות שקל להדביק ולהסיר – "סטיקיז", אנו מבקשים "להכניס אתכם למסגרת" ולהעמיק אתכם בנושא מסגרות לתמונות. אז שנצא לדרך?

מסגרות לתמונות בגדלים שונים לבחירתכם

אנו שואפים להתאים את עצמנו אליכם, ולהבטיח כי תמצאו את המסגרת המחמיאה ביותר – לתמונות ולקיר שאתם עתידים לעצב באמצעותן. ולכן, אנו מציעים מסגרות לתמונות ב-5 גדלים שונים, כך שתוכלו לבחור את המסגרת המדויקת לכם:

  • מסגרת "אריח"
  • מסגרת "קלאסי"
  • מסגרת "בולט"
  • מסגרת "פוקוס"
  • מסגרת "נקי"

אנו משערים כי בשלב זה מבליחה לראשכם השאלה: "איך אוכל לבחור מסגרות לתמונות אם אינני יודע איך נראית כל מסגרת?". במעמד ההזמנה, בשלב בו יהיה עליכם לבחור מסגרת, תוצג בפניכם הדמיה לכל אחת מהמסגרות! כך תוכלו לראות בעצמכם איך נראית כל מסגרת על התמונה הספציפית שלכם, ולבחור את הזו המושלמת לכם. כאמור, מסגור התמונה מתבצע דרכנו, כך שלא צפויה לכם "תחנת עצירה" נוספת שתעכב אתכם עם עיצוב הקירות. 

"כל התמונות שאני מזמין מחויבות לאותה המסגרת?"

אנו שואפים להתאים את עצמנו אליכם, זוכרים? אינכם מחויבים או מוגבלים למסגרת בגודל אחד, כשם שאינכם מחויבים להזמין תמונות לבית באותו הגודל. טיפ עיצובי מאיתנו: עיצוב קיר הנשען על תמונות ומסגרות בגדלים שונים, תורם לאפקט עיצובי מרשים ומעניין יותר.

"המסגרת עלולה להקשות את הורדת התמונות מהקיר?"

היתרון האדיר של "סטיקיז" הוא היכולת להדביק אותן על הקיר ולהסיר אותן מהקיר בקלות. כלומר, פטישים, מסמרים או כל כלי עבודה אחר אינם מעורבים בתלייתן והסרתן. חשוב להדגיש כי מסגרות לתמונות של "סטיקיז" אינן משפיעות על קלות הסרתן מהקיר, כך שבמידה ותרצו להעבירן לקיר אחד בבית או להעבירן דירה, תוכלו לעשות זאת ללא בעיה.

"אני מאמין שלקיר שלי יתאימו תמונות ללא מסגרת, ישנה אפשרות כזו?"

בוודאי! עם "סטיקיז", כל פרויקט העיצוב מופקד בידיים שלכם – מבחירת גדלי התמונות, דרך בחירת התמונות עצמן ועד בחירת המסגרת. יש לכם שליטה עיצובית מלאה (!) על כל שלב בתהליך, כך שאתם יכולים לבחור את הפתרונות האידיאליים בעבורכם! במידה ומסיבה מסוימת אתם בוחרים שלא למסגר את התמונות, אינכם מחויבים להן. 

כעת, כשאתם כבר מאסטרים של מסגרות לתמונות, כל שנותר לכם הוא להתחיל לעמול על פרויקט העיצוב הבא שלכם! לחצו על "בואו נתחיל" והסטיקיז החדשים כבר בדרך אליכם…

גשו לדף הבית ולחצו על "בואו נתחיל". בחרו את התמונות שאתם הכי אוהבים, שלבו בתמונות את כל בני הבית. לא חובה שכולם יהיו נוכחים בכל תמונה. ניתן לבחור תמונות של בני המשפחה בנפרד. שלבו גם את חיות המחמד במידה ויש. הרי גם הם בני הבית. ודאו שכל תמונה שאתם מעלים ממוקמת בצורה טובה בתוך המסגרת. השאלה שעולה היא כמה תמונות כדאי לבחור לקיר תמונות משפחתי? האמת שזה תלוי בגודל הקיר שלכם. גם קיר תמונות משפחתי המורכב מ-4 תמונות יכול להיות מדהים, אבל אם יש לכם מספיק מקום, תתפרעו!

בחרו מסגרת מתאימה. ניתן לבחור באחד מהצבעים הקלאסים, שחור או לבן.

השלימו את פרטי הכתובת והתשלום וזהו זה! הבטחתי 5 דקות נכון?

עכשיו לחלק הקסום שבתהליך

 יגיע אליכם שליח הביתה עם התמונות ממוסגרות באיכות מדהימה! כל התמונות ארוזות באריזה מהממת. באריזה תקבלו גלויית הסבר ופלס קטן שיעזור לכם למקם את התמונות בצורה ישרה ובמרווחים מתאימים. ועכשיו מוכנים למסמר הערב? אז זהו שאין כזה, התמונות מגיעות מוכנות בצורה כזו שהן נדבקות לקיר ללא מסמרים או ברגים. לא צריך לפצוע את הקיר וזה לא משאיר סימנים. אתם פשוט מדביקים את המסגרות בקלות לקיר במיקום הרצוי. קלי קלות. כל אחד יכול לעשות את זה!

זהו זה, יש לכם קיר תמונות משפחתי שלא אתם ולא שאר בני המשפחה ישארו אדישים אליו! החיסרון היחיד הוא שכל אורח חדש שיגיע לביתכם "יתקע" מול הקיר הזה ויציף אתכם במחמאות ושאלות, אז אנחנו מקווים שאת מכונים לזה. 

Bedroom wall

עיצוב קיר תמונות לחדר השינה בדקות
כנסו לסטיקיז ועצבו קיר תמונות משפחתי ב-5 דקות