Wall Design

כאן גרים בכייף! על עיצוב הקירות עם תמונות לבית

להשאיר את קירות הבית ריקים מתמונות רק כי אתם לא רוצים לתקוע עליהם מסמרים? זו אפשרות. עם זאת, ישנה אפשרות נוספת: להישאר ממש היכן שאתם כעת! אנחנו ב"סטיקיז" זיהינו את הצורך של רבים ולשמחתנו, הצלחנו לענות עליו: עיצוב קירות הבית עם תמונות – ללא מסמרים, פטישים וחורים בתוך הקירות!

מעולם לא עיצבתם קירות ואין לכם ניסיון ברכישת תמונות לבית? אל דאגה! תוכלו להתרשם מלוחות ההשראה הזמינים לצפייה כאן באתר שלנו. הצצה עליהם תאפשר לכם לקבל אינדיקציה באשר לשילובי גדלים נכונים, מה מתאים למה ואיך יוצרים הרמוניה עיצובית. שימו לב כי תוכלו להתרשם מהצעות לקירות בכמה גדלים, כך שתוכלו לבצע את הבחירה המדויקת ביותר לקירות הבית שלכם!

היכן בבית כדאי לשלב תמונות?

השאלה הזו פשוטה למדי, שכן התשובה עליה היא בכל מקום בבית! האתגר הוא למצוא את האיזון באשר למספר התמונות שעל כל קיר, גדלי התמונות, ניצול אידיאלי של הקיר ומניעת גודש עיצובי (מה שבקלות יכול לקרות). למרות שישנם עוד המון אקססוריז לעיצוב הקירות, תמונות נותרו כפתרון העיצוב הנוכח והמועדף ביותר על ידי רבים.

כשמדובר על תמונות לבית של "סטיקיז", הר שישנו יתרון אדיר נוסף: במידה ותרצו להסיר את התמונות מהקיר, תוכלו לעשות זאת בקלות ומבלי ליצור עליו נזק חזותי, שכן עיצוב הקיר עם התמונות שלנו אינו מותנה בתקיעת מסמר, אלא בהדבקה. אז היכן כדאי לשלב תמונות בבית?

    • המטבח – ישנם אלו המכנים אותו "לב הבית", ובצדק! במטבח לא נרקחים רק תבשילים טעימים, אלא גם רגעים משפחתיים נדירים ושמחים. בגלריה שלנו ישנו סקטור ספציפי לתמונות אוכל – היכנסו והתרשמו!
    • הסלון – זהו החדר המרכזי ביותר – בו אתם פותחים את הבוקר, מסיימים את היום ומארחים בו את מיטב יקירכם. במרבית הבתים, קירות הסלון יהיו הגדולים ביותר בבית, כך שבמידה רבה הם אלו הראויים ביותר מכל הקירות האחרים לתמונות מעוצבות.
    • חדרי השינה – אי אפשר לדבר על תמונות לבית מבלי לדבר על תמונות לחדרי השינה. חדרים אלו הם העוטפים והמפנקים ביותר בבית, כאשר עיצובם עשוי להשפיע באופן ישיר על איכות השינה. עצבו את הקירות בהם באלמנטים רכים ונעימים, כאלו שיחבקו אתכם ויעניקו לכם תחושה של ביטחון ושלווה.
    • מסדרון – במרבית המקרים, קירות המסדרון בבית נותרים ערומים. הם נתפשים כקירות של "תחנת מעבר" בין חלקים בבית, ומסיבה זו הם מוזנחים בכל הקשור לעיצוב. עוררו לחיים את קירות המסדרון באמצעות תמונות השראה, תמונות משפחתיות מטיולים וכיוצא בזה.

אז כמה זמן ייקח לכם לעצב את הקירות עם תמונות לבית? דקות ספורות! אנו מזמינים אתכם ללחוץ על "בואו נתחיל" ולהתחיל לעצב! באפשרותכם לבחור תמונות מתוך הגלריה האישית שלכם בטלפון החכם, או ליהנות ממגוון האפשרויות הזמינות לכם בגלריות שלנו. בחרו גודל תמונה ומסגרת וההזמנה יוצאת אליכם!

גשו לדף הבית ולחצו על "בואו נתחיל". בחרו את התמונות שאתם הכי אוהבים, שלבו בתמונות את כל בני הבית. לא חובה שכולם יהיו נוכחים בכל תמונה. ניתן לבחור תמונות של בני המשפחה בנפרד. שלבו גם את חיות המחמד במידה ויש. הרי גם הם בני הבית. ודאו שכל תמונה שאתם מעלים ממוקמת בצורה טובה בתוך המסגרת. השאלה שעולה היא כמה תמונות כדאי לבחור לקיר תמונות משפחתי? האמת שזה תלוי בגודל הקיר שלכם. גם קיר תמונות משפחתי המורכב מ-4 תמונות יכול להיות מדהים, אבל אם יש לכם מספיק מקום, תתפרעו!

בחרו מסגרת מתאימה. ניתן לבחור באחד מהצבעים הקלאסים, שחור או לבן.

השלימו את פרטי הכתובת והתשלום וזהו זה! הבטחתי 5 דקות נכון?

עכשיו לחלק הקסום שבתהליך

 יגיע אליכם שליח הביתה עם התמונות ממוסגרות באיכות מדהימה! כל התמונות ארוזות באריזה מהממת. באריזה תקבלו גלויית הסבר ופלס קטן שיעזור לכם למקם את התמונות בצורה ישרה ובמרווחים מתאימים. ועכשיו מוכנים למסמר הערב? אז זהו שאין כזה, התמונות מגיעות מוכנות בצורה כזו שהן נדבקות לקיר ללא מסמרים או ברגים. לא צריך לפצוע את הקיר וזה לא משאיר סימנים. אתם פשוט מדביקים את המסגרות בקלות לקיר במיקום הרצוי. קלי קלות. כל אחד יכול לעשות את זה!

זהו זה, יש לכם קיר תמונות משפחתי שלא אתם ולא שאר בני המשפחה ישארו אדישים אליו! החיסרון היחיד הוא שכל אורח חדש שיגיע לביתכם "יתקע" מול הקיר הזה ויציף אתכם במחמאות ושאלות, אז אנחנו מקווים שאת מכונים לזה. 

Home Pictures

עיצוב קיר תמונות לבית בדקות
כנסו לסטיקיז ועצבו קיר תמונות משפחתי ב-5 דקות

הצטרפו לסטיקיז

לפרסום ומכיר של האמנות שלכם מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם מיד.