איך יוצרים מתנות אישיות?

אז מה משותף לימי הולדת, שחרור מהצבא, סיום לימודי תואר, חגים וימי אהבה? נכון מאד, בכולם ישנו רצון להעניק מתנה אישית – מלב אל לב! אנחנו לא יכולים להתאפק, ולכן נשיב לכם מיד על השאלה "איך יוצרים מתנות אישיות".

התשובה? בקלות רבה! לפניכם, שלושה מיתוסים סופר-נפוצים, שעם ניפוצם תגלו איך ניתן ליצור מתנות מרהיבות עם ממד אישי ללא מאמץ ובתקציב שפוי.

3 מיתוסים נפוצים על מתנות אישיות

אין ספק כי להעניק מתנות גנריות זה הדבר הפשוט ביותר. עם זאת, האפקט שהן יוצרות (אם בכלל), נמוך מאד. אנחנו לא יודעים מה אתם יודעים, חושבים או מאמינים על מתנות אישיות, אך יודעים כי ישנם המון (!) מיתוסים סביבן. ואנחנו? מבקשים לנפץ עבורכם 3 מהם:

  • "לו רק היה לי את הפנאי להשקיע במתנה אישית" – להשקיע זמן במתנה אישית? לא כשאתם מעניקים במתנה סטיקיז! הענקת תמונות במתנה פשוטה משתוכלו לדמיין! אז איך זה עובד? בחרו תמונות שלכם עם מי שעתיד לקבל מכם את המתנה (מתנה אישית, זוכרים?). העלו אותן למערכת העיצוב שלנו, בחרו מסגרת וזהו! המתנה שלכם מוכנה!
  • "אין לי תקציב להשקיע במתנות אישיות" – לרוב, לפני שחושבים מה להעניק במתנה, חושבים כמה רוצים להשקיע בה. וכך, רבים פוסלים מראש את האפשרות להעניק מתנה אישית, זאת מתוך האמונה כי היא בהכרח יקרה יותר. אנחנו לא יודעים על אילו מתנות אתם חשבתם, אך יודעים בוודאות כי הענקת סטיקיז מתאימה לכל אחד ולכל תקציב! הידעתם: מתנה אישית כדוגמת התמונות המעוצבות שלנו, תוכלו להעניק החל מ-42 שקלים!
  • "מתנות אישיות מתאימות רק בין בני זוג ומשפחה" – בכוחה של מתנה אישית לרגש, לבסס קשר קיים וליצור קשר חדש! ה"אישי" מוגדר אך ורק על ידיכם, כאשר ישנו מנעד רחב של אפשרויות העומדות לרשותכם. בסופו של דבר, משאלתכם (כך אנחנו מאמינים) שהמתנה שלכם תצליח לגעת ותהיה זכירה. ואיך מגשימים אותה? עם סטיקיז כמובן! לדוגמא: תמונה שלכם עם המפקד מהצבא לכבוד השחרור, תמונה של הבוס עם כל הצוות לכבוד יום הולדתו וכן הלאה. אפשרות נוספת: תמונות מספרים המרכיבות תאריך (לדוגמא: תאריך יום הולדת), תמונות אותיות המרכיבות שם ועוד…

מה חשוב לדעת על סטיקיז?

  • סטיקיז לא תולים עם מסמרים, אלא באמצעות הדבקה
  • ניתן להסיר את התמונות מהקיר בקלות!
  • עוברים דירה? אפשר להעביר גם את הסטיקיז!

לא בטוחים איזו תמונה לבחור? יש לנו רעיון!

דבר אחד בטוח: אתם רוצים להעניק מתנה אישית! במידה שאין לכם תמונות עדכניות, איכותיות או פוטוגניות, או פשוט אם אינכם יודעים על בסיס איזה קונספט לעצב את התמונות, יש לנו רעיון: הענקת gift card לסטיקיז! כך, מקבל המתנה מכם יוכל לעצב לעצמו תמונות בהתאם להעדפותיו ולקירות אותן ירצה לעצב. כבר אמרנו שהענקת מתנות אישיות יכולה להיות סופר פשוטה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *