תמונות לבית מודרני – דגשים לעיצוב הרמוני!

גם אם יכולתם לעצב את קירות הבית בתמונות עם מילת קסם, כנראה שהייתם מוותרים על התענוג. האם אנחנו מופתעים? בוודאי שלא, שכן מלאכת העיצוב – גיבוש הסגנון ובחירת התמונות והמסגרת, היא חלק מהעניין והכייף! במידה שאתם יוצאים להרפתקת העיצוב לראשונה, או אם עיצבתם כבר בעבר והפרויקט לא ממש צלח, הדגשים הבאים לבט יסייעו לכם!

לפניכם, מספר דגשים לעיצוב תמונות לבית מודרני. התחילו לעצב!

תמונות לבית מודרני – כל הדגשים החשובים

  • אז איך מתחילים את פרויקט עיצוב הבית בתמונות? פשוט מתחילים! כל עוד תעקבו אחר כל הדגשים הבאים (בסדר המוצג לכם), תוכלו ליהנות מקירות עם "אופי", נוכחות וצבע:
  • בחירת קיר לעיצוב – לפני הכל, עליכם לבחור את הקיר אותו תרצו לעצב בתמונות. אנו מציינים זאת משום שישנם אלו שרוכשים תמונות, ורק לאחר מכן חושבים איך ואיפה למקם אותן. לכל קיר בבית, בהתאם לגודלו ולריהוט שבחלל, עשויה להתאים תמונה המאופיינת באווירה וגודל ספציפיים. כלל הזהב: בוחרים קיר לעיצוב ורק לאחר מכן סגנון וגודל תמונה.
  • הפרשנות האישית שלכם ל"מודרני" – מודרני הוא חדשני, וחדשני יכול לבוא לידי ביטוי באינספור צורות, צבעים וסגנונות. נסו לדייק את משאלותיכם העיצוביות, ולהבין באיזו אווירה וסגנון אתם תרצו לעצב את קירות הבית. לדוגמא: תמונות של ציורים בקווים כלליים, צבעים מסוימים שיהיו דומיננטיים וכן הלאה.
  • השראה מבורכת! – אחרי שגיבשתם לעצמכם כיוון פחות או יותר (מהו מודרני עבורכם?), התרשמו מקירות שכבר עוצבו בתמונות מודרניות. המטרה היא להיחשף לכיווני עיצוב חדשים שלא בהכרח חשבתם עליהם, ובעיקר לראות איך רעיונות עליהם חשבתם באים לידי ביטוי כתמונות על קיר.
  • בחירת מסגרת – מודרני יכול להיות מינימליסטי, אך באותה הנשימה גם נוכח ובועט. עם עיצוב תמונות לבית מודרני, אל תשכחו כי גם המסגרת תורמת ליצירת/הדגש ה"מודרני". אצלנו בסטיקיז תוכלו לבחור את גודל המסגרת המועדף עליכם מבין כמה גדלים (פוקוס, נקי, קלאסי, בולט ואריח)

טיפ TOP: מתי בוחרים תמונות לבית?

אז מתי בכלל נכון עיצובית לבחור תמונות לבית? לתפישתנו ומניסיוננו, רק לאחר שקירות הבית צבועים והבית מרוהט. מדוע? משום שתמונות צריכות לתמוך בעיצוב הקיים ולא להכתיב אותו. רק לאחר שהבית מאובזר "קומפלט", יהיה נכון להתפנות לגיבוש הקונספט (במקרה זה: מודרני), ולבחור את התמונות ההולמות את אווירת הבית.

האם כדאי לעצב לפי טרנדים עכשוויים?

אי אפשר לדבר על תמונות לבית מודרני מבלי לדבר על טרנדים חמים. ואכן, לא אחת ישנה דילמה אם לעצב את קירות הבית – הסלון, המטבח וחדר השינה בהתאם לטרנדים המוכתבים, או ללכת על קווים מודרניים-קלאסיים. חשוב לזכור כי "חיי המדף" של טרנדים קצרים, ואלו יוחלפו תמיד על ידי טרנדים אחרים.

ולכן, ההמלצה היא לעצב את קירות הבית בהתאם לטעמכם האישי בלבד, ולא לפי המגמות העיצובית המוכתבות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *