תמונות לחדר שינה – בכל סגנון ותקציב

רק המחשבה על ההוצאה הכספית הכרוכה בעיצוב חדר השינה מדירה שינה מעיניכם? אנחנו יכולים להבין אתכם. אנחנו בסטיקיז לא מסתפקים רק בהזדהות אתכם, אלא מתעקשים להציע לכם פתרון עיצובי מושלם: תמונות לחדר שינה החל מ-42 שקלים לתמונה!

סגנונות נבחרים עבור תמונות לחדר שינה

לא משנה אם אתם נועלים כעת נעלי ספורט, סנדלים או כפכפים, הרי שעליכם לחלוץ אותם. מדוע? משום שעם Stickies עליכם להיכנס אל "נעלי המעצבים"! שלא כמו בגלריות או חנויות מתמחות המציעות מגוון מצומצם של תמונות שמתוכו עליכם לבחור, אצלנו אתם בוחרים אילו תמונות יעצבו את קירות חדר השינה!

אנחנו יכולים לחשוב על כמה סגנונות עיצוביים שעשויים לעניין אתכם:

  • תמונות זוגיות שלכם מטיולים, אירועים ורגעים יפים אחרים
  • קונספט משפחה המבוסס על תמונות של הילדים, שלכם, ושלכם עם הילדים
  • עיצוב מתוך גלריות השראה, אהבה ואותיות (להרכבת שמותיכם)

אלפי שקלים על מסגור תמונות? לא עם סטיקיז!

במידה שיצא לכם לעצב קיר בבית בתמונות, יתכן ונצמדתם למודל העיצוב הבא: רכשתם הדפסה במאות שקלים, ולאחר מכן לקחתם אותה למסגר שדרש על עבודתו עוד מאות שקלים (במקרה הטוב). ותמונות לחדר שינה של סטיקיז? הן ההוכחה כי עיצוב חדר השינה יכול וצריך להיות נגיש ונוח! איתנו לא תצטרכו לעצור בכמה תחנות וגם לא לצאת מהבית: בוחרים תמונה, בוחרים מסגרת והתמונות מגיעות עד אליכם!

"להרוס את הקיר בשביל תמונות? לא מוצאת בזה טעם…"

אינכם צריכים לחורר את הקירות בשביל לתלות תמונות! כידוע, תליית תמונות ב"מודל הישן", מותנית בדפיקת מסמרים בקיר. במידה שמחליטים להזיז אותן מעט או לתלות תמונות בגודל אחר, הרי שאין ברירה אלא לבצע תיקונים קוסמטיים לקיר (זמן + כסף). עם סטיקיז ניתן לעצב את קירות חדר השינה בלי מאמץ, בלי פטישים או מקדחות וגם בלי מסמרים.

ואיך זה עובד?

תמונות לחדר שינה של סטיקיז פשוט מדביקים! כעבור חודשיים בא לכם לחדש את הסגנון או להעתיק את התמונות לקיר אחר? תוכלו להסיר את התמונות בקלות מבלי שייווצר כל נזק לקיר! אז מי אמר שהדרך אל קירות מעוצבים עוברת בהשקעה כספית גבוהה, ארגזי כלים וקירות מנוקבים?

הגודל? לא בהכרח קובע. והמיקום? כן!

אז איך ניתן למצות את הפוטנציאל העיצובי של התמונות? עם הצבתן במיקום אסטרטגי בחדר השינה. אנו מדגישים זאת, משום שרבים סבורים כי ככל שהם יבחרו במספר רב יותר של תמונות, בדגש על תמונות גדולות, כך האפקט יהיה משמעותי יותר. לרוב, מיקומן של התמונות משמעותי יותר ממספרן וגודלן.

מניסיוננו, כדאי להציבן על הקירות הבאים:

  • הקיר שמעל למיטה, כך שעם כניסתכם לחדר "תחובקו" על ידי התמונות
  • הקיר שמעל לטלוויזיה, כך שבעת שתצפו בה לפני השינה, ישתקף מולכם קיר מעוצב

העשירו עיצובית את חדר השינה שלכם עם תמונות לחדר שינה של "סטיקיז"! אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה והתייעצות, צרו איתנו קשר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *