Bedroom Design

עיצוב קיר תמונות – כל הדגשים החשובים!

בשלב זה, הקיר שאתם שוקלים לעצב בתמונות הוא קנבס נקי. אנו מזמינים אתכם לעצום עיניים ולדמיין לעצמכם את "קיר חלומותיכם": על בסיס אילו אלמנטים הוא יעוצב, מהם הצבעים הדומיננטיים שיקשטו אותו, מהי האווירה שתרצו ליצור באמצעותו וכן הלאה. כעת, פקחו עיניים, היכנסו למערכת העיצוב של "סטיקיז" ותתחילו במלאכת עיצוב קיר תמונות! 

שלושה דגשים חשובים עבור עיצוב קיר תמונות 

אתם יוצאים להרפתקת עיצוב הקיר לראשונה בחייכם? אל דאגה, אינכם צריכים תואר באומנות או ניסיון כאוצרי תערוכות. מה אתם כן צריכים? להיצמד ל-3 הדגשים הבאים: 

  • גודל הקיר ומספר התמונות – כל פרויקט עיצוב מגלם בתוכו גם התעסקות במדידות ומספרים. שימו לב כי מומלץ תמיד להגדיר את הקיר שיעוצב ורק אז לבחור תמונות, ולא להפך. מדוע? משום שחשוב ליצור את השידוך המתאים בין התמונות – גודלן ומספרן, ובין הקיר עליו הן עתידות להשתלב. בהתאם לגודלו של הקיר, בחרו תמונות בגודל מחמיא (מסטנדרטי, דרך מלבן רוחבי ועד מרובע גדול), וכך גם את מספר התמונות שעשויות ליצור את האפקט המרשים ביותר.
  • גבשו קונספט עיצובי – באפשרותכם לעצב את הקיר בסגנון "אקלקטי". כלומר, עיצוב הנשען על תמונות מאזורים עיצוביים שונים, היוצרות יחד סגנון עיצובי ייחודי. ובכל זאת, לרוב הכמיהה היא לגוון הרמוני ואחיד. מכאן, שכדאי שתגדירו לעצמכם על בסיס איזה קונספט תרצו לעצב את הקירות. הגדרת הנושא הכללי תמקד אתכם על הנישות הנכונות לכם, ותייעל את תהליך העיצוב. לדוגמא: עיצוב קיר בנושא משפחה, עיצור קיר בנושא משפטי השראה, עיצוב קיר בנושא אהבה וכן הלאה….
  • התרשמו מקירות ההשראה! – בהנחה שאינכם עוסקים בעיצוב (וגם אם כן!), אנו ממליצים לכם בחום להציץ בקירות שעוצבו ע"י לקוחותינו! כפי שתראו בעצמכם, ניתן לעצב את הקירות באמצעות תמונות בגדלים שונים, ליצור שידוכים בין פורטרטים למשפטי השראה, תמונות משפחתיות לצד תמונות אווירה וכיוצא בזה. 

חשוב לדעת: מלבד גלריית התמונות של הקירות שעוצבו ע"י לקוחות, אנו מזמינים אתכם להיכנס גם ללשונית "השראה לעיצוב". בנינו עבורכם כמה תבניות קלאסיות-מצחות שתוכלו להיצמד אליהן ולבסס עיצוב קיר תמונות לפיהן. התבניות האלו נועדו להמחיש לכם איך נראים שילובים בין תמונות בגדלים שונים, מהו האפקט שנוצר מעיצוב על בסיס 4 תמונות או 12 תמונות וכן הלאה…

רוצים לרענן את הקיר? העבירו את התמונות לקיר אחר!

עם "סטיקיז", עיצוב קיר תמונות לבית, למשרד ולכל מקום, זמין לכם מתי שרק תרצו! תליית התמונות של "סטיקיז" לא מצריכה מכם לעשות חורים בקירות ולכרות "ברית" עם מיקומים קבועים. התמונות נדבקות בקלות לקיר וכך גם מוסרות ממנו. מעוניינים להעביר את התמונות דירה – מהסלון לחדר השינה, ולעצב את הקיר עם תמונות חדשות במיקומים חדשים? התמונות של "סטיקיז" לא מגבילות אתכם, אלא בדיוק להפך – מעוררות בכם השראה, מעודדות אתכם לחדש ומעניקות לכם חופש יצירתי מלא!

גשו לדף הבית ולחצו על "בואו נתחיל". בחרו את התמונות שאתם הכי אוהבים, שלבו בתמונות את כל בני הבית. לא חובה שכולם יהיו נוכחים בכל תמונה. ניתן לבחור תמונות של בני המשפחה בנפרד. שלבו גם את חיות המחמד במידה ויש. הרי גם הם בני הבית. ודאו שכל תמונה שאתם מעלים ממוקמת בצורה טובה בתוך המסגרת. השאלה שעולה היא כמה תמונות כדאי לבחור לקיר תמונות משפחתי? האמת שזה תלוי בגודל הקיר שלכם. גם קיר תמונות משפחתי המורכב מ-4 תמונות יכול להיות מדהים, אבל אם יש לכם מספיק מקום, תתפרעו!

בחרו מסגרת מתאימה. ניתן לבחור באחד מהצבעים הקלאסים, שחור או לבן.

השלימו את פרטי הכתובת והתשלום וזהו זה! הבטחתי 5 דקות נכון?

עכשיו לחלק הקסום שבתהליך

 יגיע אליכם שליח הביתה עם התמונות ממוסגרות באיכות מדהימה! כל התמונות ארוזות באריזה מהממת. באריזה תקבלו גלויית הסבר ופלס קטן שיעזור לכם למקם את התמונות בצורה ישרה ובמרווחים מתאימים. ועכשיו מוכנים למסמר הערב? אז זהו שאין כזה, התמונות מגיעות מוכנות בצורה כזו שהן נדבקות לקיר ללא מסמרים או ברגים. לא צריך לפצוע את הקיר וזה לא משאיר סימנים. אתם פשוט מדביקים את המסגרות בקלות לקיר במיקום הרצוי. קלי קלות. כל אחד יכול לעשות את זה!

זהו זה, יש לכם קיר תמונות משפחתי שלא אתם ולא שאר בני המשפחה ישארו אדישים אליו! החיסרון היחיד הוא שכל אורח חדש שיגיע לביתכם "יתקע" מול הקיר הזה ויציף אתכם במחמאות ושאלות, אז אנחנו מקווים שאת מכונים לזה. 

Bedroom wall

עיצוב קיר תמונות לחדר השינה בדקות
כנסו לסטיקיז ועצבו קיר תמונות משפחתי ב-5 דקות