תמונות קיר לחדר תינוקות – יש לנו את הפורמולה המושלמת!

מגיע לכם מזל טוב כפול: גם על הבייבי וגם על תחילתו של פרויקט עיצוב החדר בתמונות! ב-2022 והודות לסטיקיז, עיצוב חדר התינוק בתמונות הוא משחק ילדים! אז איך תולים את התמונות, כמה הן יעלו לכם ואילו סגנונות עיצובים קיימים? יש לנו תשובות לכל השאלות!

סטיקיז – תמונות קיר לחדר תינוקות

  • עד לפני לא מעט זמן, עיצוב הקירות בתמונות היה עסק יקר למדי. ההשקעה הכספית הגבוהה – בין מאות לאלפי שקלים (!), גרמה לרבים לוותר על התענוג העיצובי. ואלו שבחרו שכן? לא מיהרו להחליף את התמונות על מנת שלא להיכנס להוצאה כספית נוספת. ועם סטיקיז? צפויה לכם חווית עיצוב שונה לגמרי:
  • עלות נוחה – אין עוד רגע מרגש כמו לידה! עם זאת, "הרגע" הזה מותנה גם בהשקעה כספית לא מבוטלת: לפני ואחרי ההיריון, מושקעים סכומים גבוהים בריהוט ואבזור חדר התינוק, רכישת ציוד, פריטי לבוש והרשימה עוד ארוכה. אם במקרה שקלתם לוותר בשלב זה על תמונות קיר לחדר תינוקות, דעו כי אין סיבה! התמונות של סטיקיז מוצעות במחיר נגיש והוגן, כך שגם אם תקציבכם מוגבל, תוכלו לעצב את קירות החדר בתמונות שיתרמו לאווירה קסומה ושלווה.
  • אפס קדיחות, אפס מסמרים – כידוע, תינוקות גדלים בקצב מסחרר, ומבלי שתשימו לב מחר התינוק יהיה כבר ילד! ואז, באופן טבעי צרכיו ישתנו, וכך גם חדרו: את מיטת התינוק תחליף מיטת ילדים, את שידת ההחתלה ארון וכך הלאה. ומדוע אנו מציינים את זה? משום שאת התמונות של סטיקיז לא תולים עם פטיש ומסמר, אלא בהדבקה! במידה שתרצו להוריד את התמונות בעוד X שנים ולהעבירן לקיר אחר, תוכלו לעשות זאת בקלות עם אפס נזקים לקיר!
  • ומי מעצב את התמונות? אתם! – תמונות קיר לחדר תינוקות ניתן למצוא בשפע במגוון חנויות מתמחות! עם זאת, עליכם להתאים את עצמכם למגוון מצומצם ולבחור מתוכו. עם סטיקיז, רק אתם קובעים אילו תמונות יודבקו בחדרו של התינוק. ניתנת לכם גמישות עיצובית מלאה, זאת עם גישה ל-2 מאגרים עיקריים: מאגר התמונות שלנו ומאגר התמונות שלכם (מחשב, פייסבוק, אינסטגרם ועוד…)

"אילו קטגוריות ממאגר התמונות מתאימות לחדרי תינוקות?"

בחרתם לעצב את חדר התינוקות עם תמונות מהמאגר שלנו? בחרתם נכון! אנו ממליצים לבחור את התמונות מהמאגרים הבאים:

  • אהבה
  • ילדים
  • חיים
  • אותיות (אנגלית ועברית)

חשוב לדעת: בחירת התמונות מומלצת רק לאחר שידוע לכם מין הילוד (במידה שאתם מעוניינים לעצב את החדר לפני הלידה), ורק לאחר שהחדר נצבע ורוהט. כך, תוכלו לבחור תמונות מדויקות (!) שישתלבו בהרמוניה בחדר התינוק.

מתלבטים בין גדלים ומסגרות של תמונות קיר לחדר תינוקות, לא בטוחים כמה תמונות לבחור ומהו הקונספט המתאים לחדר התינוקות? צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם מקצועית!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *